אביזרי אופנה כמוצר מגבש

בני אדם אוהבים להיות חלק ממשהו גדול ואיכותי מקבוצה חזקה שמתגאה בעצמה.

להיות חלק מקבוצה מגובשת תחת מותג משותף אינו פוגם באינדיבידואליות של האדם,  דווקא אנשים שיודעים שהם מיוחדים במינם ובטוחים בייחוד שלהם אינם פוחדים מלשאת את סממן המותג כמו קבוצת כדורגל מקומית, וועד מסוים וכמובן את החברה בה הם עובדים.

כמה כיף לקבל מוצרי פרסום או מתנה ממותגת כגון כובע או חולצה מודפסים בעיקר בימי גיבוש, טיולים או חופשות משותפות וכתוצאה המכנה המשותף של כולם מרגיש ככוח מאחד ומגבש . לפתע אתה מרגיש שייך ושאתה נמצא עם האנשים שמבינים אותך שגאים כמוך להיות חלק ממשהו ..... אין ספק שחולצה או כובע ממותג מקלים על זיהוי מהיר של חברי הקבוצה ומרימים את המורל.

המיתוג יכול להבליט את לוגו החברה את הצבע המייצג את הלוגו וכשקבוצה גדולה של אנשים לובשים או חובשים את אותו הדבר דבר המייצר אנרגיה חיובית ושייכות לקבוצה.

כשאנשי החברה שלך לובשים את אותה החולצה או את אותו הכובע המודפס נמחקים פערי המעמדות, גם המנהל הבכיר ביותר וגם העובד הזוטר ביותר חווים חוויה של אחדות, נשבר הריחוק בצורה מסוימת וכל עובדי החברה מרגישים חופשיים יותר אחד עם השני .

היום ישנם המון חברות העוסקות ביבוא מוצרי פרסום ומתנות , הדפסה על חולצות ושאר אביזרי אופנה. ההמלצה היא פשוט לפנות לאותם חברות על מנת לקבל ייעוץ והצעות מחיר בנושא.

בהצלחה , ושיהיה לכם ערב גיבוש מוצלח !