למה כובע?!

הדפסה על כובעים יכולה להקפיץ כל אירוע לשחקים. וממש לא חייב שיהיו להם שלוש פינות...

אם נחשוב רגע על המשמעות של הפריט הקטנטן נגלה שהוא הרבה יותר ממה שנדמה לנו באמת. מסתבר שכובע הוא מוצר שחוצה תרבויות, מתאים את עצמו לכל עונה בשנה, משתנה בהקשרים שונים, משמש כאביזר לאפיון דמויות במחזות, מתאים לכל גיל... והחשוב ביותר הוא שהכובע הוא אביזר משמח. נערכים לקראת אירוע משמח, למה שלא תחשבו על כובע?!

כובעים לאירועים
תדמיינו תמונה – האירוע מתנהל לו בעצלתיים, פיהוק פה ושם ואחד האורחים מסמן לאשתו לכיוון השעון - 'נו, מתי זזים?'... ואז נכנסים כמה אנשים ומחלקים כובעים ממותגים.
נתחיל בזה, אין אדם שלא ישמח לקבל כובע. קודם כל זאת מתנה, וכולנו אוהבים מתנות, ושנית כובעים מוציאים החוצה את 'הילד הכלוא בפנים'.
ואז פתאום האירוע מקבל תפנית. אנשים מתקבצים ומצטלמים או רוקדים יחד. אחרי הכול נתתם להם סיבה מוצדקת, משהו אחיד - כובעים מודפסים.

כובעים מגניבים לחתונה משלימים את האפקט שיוצר בר משקאות הנייד. שניהם מכניסים רוח חדשה לרחבת הריקודים. שינוי. משהו שמתסיס את הרוקדים ושומר על רמת 'השמח' המתבקשת באירוע שכזה.

הדפסה על כובעים – מה כדאי ומה לא?
בקלות רבה אפשר להקפיץ כל אירוע עם כובעים ממותגים, אבל חשוב לעשות את זה נכון. אל תתפתו להכין כובעים מודפסים שהלוגו שלהם הוא כל מה שרואים. סוד ההצלחה של כובעים למסיבות הוא במוצר שיכול לשמש את האורח גם בהמשך. למשל, כובעים מגניבים לחתונה יכולים להיות בעלי כיתוב הומוריסטי לאורחים, שהם ישמחו ללכת איתם גם לאחר האירוע, למשל; 'בקרוב אצלכם?', 'אוטוטו מתמסד/ת (;'

שוברים את הראש במחשבה על מתנת חג – כובעים מודפסים
את המתנה הזאת המארחים שלכם לעולם לא ישכחו. במקום לשעמם את המארחים במתנה שגרתית, למה שלא תתנו להם משהו שלא ישכחו לעולם. כובעים מודפסים עם כיתוב קבוצתי יהיו מתנות ייחודיות ומיוחדות.

מהצד השני כמארחים בחג או באירוע משפחתי, הדפסה על כובעים יכניסו משהו חדש לאירוח שלכם. כובעים ממותגים שימתינו לכל אורח על הצלחת בשולחן, יתנו טוויסט מתוק לאירוע בלתי נשכח.