מוצרי פרסום – למי זה טוב ?


ובכן ניתן לחלק את שוק מוצרי הפרסום לשני מסלולים עיקריים :

מוצרי פרסום לחברות
מוצרי פרסום לשימוש אישי / קבוצתי

מוצרי פרסום לחברות / מוצרי חברה

אחד הדרכים היום למתג חברה או מוצר כלשהו הוא על ידי מוצר פרסום כגון פריט לבוש אופנתי עם הדפס של שם המותג והלוגו של החברה או המוצר. הדפסה על חולצה עם לוגו זו דוגמא טובה למשל.

ישנם היום המון אביזרי אופנה שעליהם ניתן להדפיס את שם המוצר כגון שרוכים לתג עובד עם שם החברה , כובעים עם הדפס הלוגו של החברה , הדפסת לוגו על תיקים מכל הסוגים – תיקי שרוך , תיקי ספורט , הדפסה על תיקי כותנה, הדפסה על עיטים לעובדים או כמתנה ללקוחות החברה , צמידי זיהוי , סיכות כפתור ועוד המון מוצרים אופנתיים .

כמו כן, אצלנו תוכלו גם ליצור הדפסה על שלטים , כגון שילוט לחברה, לשולחן העבודה של העובדים לדלפק שירות הלקוחות שלכם ועוד .
לנו בספוטק יש המון ניסיון וידע בתחום מוצרי הפרסום , ובעזרתנו תוכלו לעצב לעצמכם ליין שלם של מוצרי פרסום בעיצוב אישי לכל מותג שתבחרו לחברה או לעסק שלכם .
 

מוצרי פרסום לשימוש אישי או לקבוצות

מתכננים מסיבת סוף שנה לכיתה או לגן ? יום הולדת לחברה ?
אצלנו תוכלו למצוא עיצובים מקוריים לכל מוצר – בין אם זה הדפסה על כובעים , או חולצות מכופתרת עם הדפסה מקורית – רק תבחרו .

מוצרים לתחרויות

מארגנים לעצמכם תחרות ספורט כמו מרוץ אופניים או ריצה ? האם אתם חלק מקבוצת כדורגל ? אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים לתחרויות עם הדפסה מקורית לכל מוצר – הדפסה על שרוכים , הדפסה על כובעים , הדפסה על חולצות – הכול בעיצוב אישי בזמן הכנה מהיר ואיכותי ללא תחרות !